Ковш Edenberg EB-17000
Фото 3 |
Edenberg EB-17000 1.8 л2.5 л |
|
Подходит для всех видов плит, в том числе и для индукционных.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-17000
Все цены 15 →EDENBERG EB-17000 | 742 грн. |
Ківш Edenberg 2.5л з мармуровим покриттям та знімною ручкою (EB-17000) | 660 грн. |
Ківш зі скляною кришкою та знімною ручкою з мармуровим покриттям 2,5 л Ede | 703 грн. |
Кухонний ківш сотейник Edenberg з антипригарним мармуровим покриттям та зн | 699 грн. |
Сотейник Edenberg EB-17000 20 см 2.5 л з гранітним покриттям ківш з кришко | 929 грн. |
eще 10 предложений
Модификации Edenberg EB-17000
Цены на Edenberg EB-17000 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-16999 | от 644 грн. | 1 предложение | ||
Edenberg EB-17000 | от 579 грн. | 15 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →