Кастрюля Edenberg EB-17056
Фото 5 |
Edenberg EB-17056 |
|
Подходит для всех источников тепла, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-17056
Все цены 7 →EDENBERG EB-17056 | 1 767 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі Edenberg 2.8л з кришкою (EB-17056) | 1 599 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі зі скляною кришкою та тришаровим антипригарни | 1 644 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-17056 20 см 2.8 л | 1 938 грн. |
Каструля із кришкою 20 см 2.8 л Edenberg EB-17056 | 1 709 грн. |
Каструля з кришкою 2.8 л з нержавіючої сталі тришаровим покриттям антиприг | 1 944 грн. |
Каструля Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою та тришаровим антипригарни | 1 505 грн. |
Модификации Edenberg EB-17056
Цены на Edenberg EB-17056 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-17056 | от 1 505 грн. | 8 предложений | ||
Edenberg EB-17057 | от 1 560 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-17058 | от 1 645 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →