Каструля KORKMAZ STEAMA A1994
KORKMAZ STEAMA A1994 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KORKMAZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KORKMAZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KORKMAZ STEAMA A1994
Усі ціни 6 →Каструля Каструля Korkmaz Steama A1994 (24 см, 3 л) | 1 793 грн. |
Кастрюля Кастрюля Korkmaz Steama A1994 (24 см, 3 л) | 1 749 грн. |
Сотейник KORKMAZ STEAMA 24 см A1994 | 2 117 грн. |
Каструля Korkmaz низька STEAMA 24*7 см 3 л (A1994) | 2 117 грн. |
Сотейник Korkmaz 24*7см 3л (A1994) | 2 117 грн. |
Кастрюля Korkmaz низька STEAMA 24*7 см 3 л (A1994) | 2 117 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →