Каструля Edenberg EB-17056
Фото 5 |
Edenberg EB-17056 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-17056
Усі ціни 7 →EDENBERG EB-17056 | 1 767 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі Edenberg 2.8л з кришкою (EB-17056) | 1 599 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі зі скляною кришкою та тришаровим антипригарни | 1 644 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-17056 20 см 2.8 л | 1 938 грн. |
Каструля із кришкою 20 см 2.8 л Edenberg EB-17056 | 1 709 грн. |
Каструля з кришкою 2.8 л з нержавіючої сталі тришаровим покриттям антиприг | 1 944 грн. |
Каструля Edenberg з нержавіючої сталі з кришкою та тришаровим антипригарни | 1 560 грн. |
Модификації Edenberg EB-17056
Ціни на Edenberg EB-17056 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-17056 | від 1 560 грн. | 8 пропозицій | ||
Edenberg EB-17057 | від 1 615 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-17058 | від 1 699 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →