Ковш Edenberg EB-3672
Фото 6 |
Edenberg EB-3672 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3672
Все цены 13 →EDENBERG EB-3672 | 621 грн. |
Ківш квадратний гранітний з кришкою 2л Edenberg EB-3672 | 712 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3672 18 см 2 л | 681 грн. |
Ківш Edenberg 2 л з гранітним покриттям та кришкою 18см (EB-3672) | 620 грн. |
Ківш зі скляною кришкою з гранітним антипригарним покриттям 2.0 л Edenberg | 628 грн. |
eще 8 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →