Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-3731

Фото - Каструля Edenberg EB-3731
Edenberg EB-3731
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
6 шт.
Комплектація
6 каструль
Об'єм
2.1 л
2.9 л
3.9 л
6.5 л
8.2 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
шкала літражу
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
липень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-3731

Усі ціни 8 →

Набір посуду кастрюль із нержавіючої сталі 12 предметів Edenberg EB-3731

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kid Kip З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 000 грн.

Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-3731 12 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  UzTechnology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 235 грн.

Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg 12 предметів (EB-3731)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 899 грн.

Набір посуду Edenberg із нержавіючої сталі 12 предметів з кришками (EB-3731)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudEasyі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 925 грн.

Набір каструль Edenberg EB-3731 з нержавіючої сталі 12 пр

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 819 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Edenberg EB-3731