Кастрюля Edenberg EB-3971
Фото 5 |
Edenberg EB-3971 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3971
Все цены 7 →Казан EDENBERG 2,8л гранітне покриття ЕВ-3971 | 1 139 грн. |
Каструля-казан EDENBERG EB - 3971 з гранітним антипригарним покриттям та к | 845 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3971 з гранітним антипригарним покриттям та кри | 1 176 грн. |
Котел каструля з гранітним антипригарним покриттям 2.8 л 20 см Edenberg EB | 774 грн. |
Котел каструля з кришкою з гранітним антипригарним покриттям 2,8 л 20 см E | 789 грн. |
Каструля-казан 2.8 л Edenberg з гранітним покриттям та скляною кришкою Ква | 974 грн. |
Казан Каструля 2.8 л Edenberg EB - 3971 з гранітним антипригарним покриття | 770 грн. |
Модификации Edenberg EB-3971
Цены на Edenberg EB-3971 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3971 | от 770 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-3972 | от 1 276 грн. | 2 предложения | ||
Edenberg EB-3973 | от 945 грн. | 9 предложений | ||
Edenberg EB-3974 | от 939 грн. | 24 предложения | ||
Edenberg EB-3975 | от 969 грн. | 18 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →