Кастрюля Edenberg EB-3976
Видео 2Фото 5 |
Edenberg EB-3976 |
|
Ручка крышки имеет встроенный дозатор, который используется для заливки оливкового масла или вина.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3976
Все цены 7 →Каструля гранітна зі скляною кришкою Edenberg EB-3976 сіра 2,3 л | 752 грн. |
Казан-каструля Edenberg EB - 3976 з антипригарним покриттям круглий 2.3л ( | 790 грн. |
Котел із гранітним антипригарним покриттям 2.3 л 20 см Edenberg EB-3976 | 899 грн. |
Котел каструля 2.3 л з гранітним антипригарним покриттям та кришкою Edenbe | 757 грн. |
Каструля-казан Edenberg з гранітним покриттям та скляною кришкою 2.3 л кру | 909 грн. |
Котел кастрюля 2.3 л з гранітним антипригарним покриттям та кришкою Edenbe | 870 грн. |
Кастрюля казан кругла Edenberg EB-3976 2.3 л | 715 грн. |
Видеообзоры
Модификации Edenberg EB-3976
Цены на Edenberg EB-3976 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3976 | от 715 грн. | 7 предложений | ||
Edenberg EB-3977 | от 770 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3978 | от 862 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-3979 | от 924 грн. | 6 предложений | ||
Edenberg EB-3980 | от 1 100 грн. | 5 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →