Каструля Edenberg EB-3979
Відео 2Фото 5 |
Edenberg EB-3979 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-3979
Усі ціни 6 →Казан EDENBERG 5,5л гранітне покриття ЕВ-3979 | 1 293 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3979 26 см 5.6 л | 935 грн. |
Каструля-казан Edenberg 5.5л з гранітним покриттям та скляною кришкою (EB- | 950 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-3979 з гранітним покриттям та скляною кришкою 5 | 1 548 грн. |
Котел із гранітним антипригарним покриттям 5.6 л 26 см Edenberg EB-3979 | 981 грн. |
Кастрюля-казан Edenberg 5.5л з гранітним покриттям та скляною кришкою (EB- | 1 190 грн. |
Відеоогляди
Модификації Edenberg EB-3979
Ціни на Edenberg EB-3979 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3976 | від 757 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-3977 | від 770 грн. | 13 пропозицій | ||
Edenberg EB-3978 | від 862 грн. | 11 пропозицій | ||
Edenberg EB-3979 | від 935 грн. | 6 пропозицій | ||
Edenberg EB-3980 | від 1 100 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →