Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-4090

Фото - Каструля Edenberg EB-4090
Фото 3
Edenberg EB-4090
великий набіріндукційне дно
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
5 шт.
Комплектація
4 каструлі
1 ківш
Об'єм
1.5 л
1.9 л
2.7 л
3.6 л
6.1 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Офіційний сайт
edenberg.eu
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-4090

Усі ціни 6 →

Набір посуду кухонного Edenberg EB-4090 10 предметів 4491530

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 075 грн.

Набір посуду Edenberg 10 предметів із нержавіючої сталі з ковшком (EB-4090)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 350 грн.

Набір посуду кухонного Edenberg EB-4090 10 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 260 грн.

Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg з 10 предметів (EB-4090) / Набір каструль з нержавіючої сталі

Маркетплейс: Rozetka.ua  PosudEasyі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 225 грн.

Набір посуду квадратний Edenberg EB-4090 10 пр із ковшиком

Маркетплейс: Rozetka.ua  Spravomayster З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 407 грн.

Набір каструль Edenberg нержавіюча сталь 10 предметів (EB-4090)

Маркетплейс: Rozetka.ua  УправДом З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 298 грн.

Динаміка цін на Edenberg EB-4090