Кастрюля Edenberg EB-533
Фото 5 |
Edenberg EB-533 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-533
Все цены 11 →EDENBERG EB-533 | 812 грн. |
Каструля з кришкою 5,4 л Edenberg EB-533 | 814 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg 5.4л з нержавіючої сталі (EB-533) | 780 грн. |
Каструля у формі краплі із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 5.4 л Eden | 891 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg Крапля EB-533 5.4 л | 890 грн. |
eще 6 предложений
Модификации Edenberg EB-533
Цены на Edenberg EB-533 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-531 | от 535 грн. | 17 предложений | ||
Edenberg EB-532 | от 605 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-533 | от 685 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-534 | от 1 163 грн. | 2 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →