Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Набір посуду Edenberg EB-3741

Фото - Каструля Edenberg EB-3741
Edenberg EB-3741
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
Розмір
16 см
18 см
20 см
Об'єм
1.8 л
2.5 л
3.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-3741

Усі ціни 18 →

Набір каструль Edenberg EB-3741 6 сріблястий предметів 4882751

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 068 грн.

Набір каструль Edenberg EB-3741 з нержавіючої сталі 6 предметів (1.8л, 2.5л, 3.5л) з 5-шаровим капсульним дном для всіх виді

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 270 грн.

Набір каструль з нержавіючої сталі Edenberg зі скляними кришками 6 предметів (EB-3741)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 699 грн.

Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg EB-3741 зі скляними кришками 6 предметів

Маркетплейс: Rozetka.ua  tech integrator З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 853 грн.

Набір каструль із нержавіючої сталі Edenberg EB-3741 6 предметів (1.8л, 2.5л, 3.5л)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Kitsman З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 232 грн.
ще 13 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-3741