Ковш Edenberg EB-3673
Фото 6 |
Edenberg EB-3673 1.4 л2.5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3673
Все цены 14 →EDENBERG EB-3673 | 604 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3673 16 см 1,4 л | 680 грн. |
Ківш із кришкою Edenberg EB-3673 16 см 1,5 л | 663 грн. |
Ковш з антипригарним гранітним покриттям та скляною кришкою Edenberg EB-36 | 780 грн. |
Ківш Edenberg 1.5 л з кришкою та мармуровим покриттям (EB-3673) | 599 грн. |
eще 9 предложений
Модификации Edenberg EB-3673
Цены на Edenberg EB-3673 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3673 | от 510 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3674 | от 532 грн. | 12 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →