Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   Edenberg

Каструля Edenberg EB-1171

Фото - Каструля Edenberg EB-1171
Фото 4
Edenberg EB-1171
Колір
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
6.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Дата додавання на E-Katalog
січень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.

Купити Edenberg EB-1171

Усі ціни 16 →

Каструля Edenberg EB-1171 чорна 6.2 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  БусіДім З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 508 грн.

Каструля-казан з мармуровим антипригарним покриттям і кришкою 6.2 л-24 см Edenberg EB-1171 для індукційної плити

Маркетплейс: Rozetka.ua  UzTechnology З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 173 грн.

Глубока каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 6.2л 24см Edenberg EB-1171 Індукційний казан

Маркетплейс: Rozetka.ua  Vishniashop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 125 грн.

Каструля-казан Edenberg 6.2л з антипригарним мармуровим покриттям та кришкою (EB-1171)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKL SHOP З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 025 грн.

Каструля-казан Edenberg EB-1171 з мармуровим покриттям 6,2 л (EB-1171)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Smile_Place З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 599 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Edenberg EB-1171

Модификації Edenberg EB-1171

Ціни на Edenberg EB-1171
Edenberg EB-1171 від 1 025 грн.17 пропозицій
Edenberg EB-1172 від 1 350 грн.18 пропозицій
Edenberg EB-1173 від 1 623 грн.13 пропозицій