Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Риболовля   /   Вудлища   /   Golden Catch

Вудлище Golden Catch Traise TRS-7102LS (TRS-7102LS)

Фото - Вудлище Golden Catch Traise TRS-7102LS
Golden Catch Traise TRS-7102LS
Тип вудлища
спінінгове
Конструкція
штекерна
Лад вудлища
швидкий
Тип вершинки
Solid Tip (вклеєна)
Макс. кастинг
12 г
Мін. кастинг
2 г
Кільця
Секцій
2 шт.
Довжина робоча
239 см
Довжина складеною
125 см
Матеріал вудлища
карбон (графіт)
Матеріал ручки
поролонова (EVA)
Вага
85 г
Дата додавання на E-Katalog
січень 2019
Маркування виробника
TRS-7102LS

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Golden Catch 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Golden Catch.

Купити Golden Catch Traise TRS-7102LS

Усі ціни 7 →

Спінінг GC Traise TRS-7102LS 2.39м 2-12г,2039206

Маркетплейс: Rozetka.ua  Рибалка в Україні З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 890 грн.

Спінінг Golden Catch Traise TRS-7102LS 2.39м 2-12г (1408050003)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Worgen З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 170 грн.

Вудилище GC Traise 19 TRS-7102LS 2.39м 2-12г (100126) 2039206

Маркетплейс: Rozetka.ua  Пиранья З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Вудилище спінінгове GC Traise '19 TRS-7102LS 2.39м 2-12г

Маркетплейс: Rozetka.ua  Fishersclub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Вудилище спінінгове GC Traise '24 TRS-7102LS 2.39м 2-12г

Маркетплейс: Rozetka.ua  Fishersclub З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 550 грн.

Спінінг Golden Catch Traise TRS-7102LS 2,39 м 2-12г

Маркетплейс: Rozetka.ua  OFFSET З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 850 грн.

Вудилище спінінгове GC Traise 19 TRS-7102LS 2.39м 2-12г

Маркетплейс: Rozetka.ua  Сила Рибалки З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Golden Catch Traise TRS-7102LS

Відеоогляди