SSD GOODRAM IRDM M.2 IR-SSDPR-P34B-02T-80 2 ТБ
Видео 6Фото 4 |
GOODRAM IR-SSDPR-P34B-02T-80 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GOODRAM.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить GOODRAM IRDM M.2 IR-SSDPR-P34B-02T-80 2 ТБ
Все цены 20 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB GOODRAM (IR-SSDPR-P34B-02T-80) | 8 897 грн. |
Goodram Irdm M.2 2 Tb (IR-SSDPR-P34B-02T-80) | 8 631 грн. |
Goodram Irdm M.2 2 Tb (IR-SSDPR-P34B-02T-80) | 8 389 грн. |
SSD накопичувач GOODRAM IRDM M.2 2 TB (IR-SSDPR-P34B-02T-80) IRDM M.2 2 TB | 8 928 грн. |
GoodRam SSD 2TB GoodRAM IRDM M.2 PCIe Gen 3x4 3D NAND IR-SSDPR-P34B-02T-80 | 8 989 грн. |
eще 15 предложений
Прекрасний вибір для пк, сиджу на такому без жосткого і кайфую. 500гб хватає з головою якщо не захламлювати комп Швидкість космічна ціна кусає |
Хороший SSD. Швидкості на рівні заявлених. Тут тести https://i2hard.ru/publications/26722/ Швидкості відповідають заявленим. Працює швидше ніж SATA- аналог. Завантаження системи 4с після BIOS POST, на SATA було 7. Трошки гарячуватий... Бажано встановлювати додатковий радіатор. Тигра Злющий: пользуюсь GOODRAM IR-SSDPR-P34B-512-80 менее месяца |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →