Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Процесори   /   Intel

Процесор Intel Core Ultra 9 285 OEM

Фото - Процесор Intel Core Ultra 9 285 OEM
Відео 6Фото 5
Intel Core Ultra 9 285 OEM
Основне
СеріяCore Ultra 9
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер24 cores
Performance8 cores
Efficient16 cores
Кількість потоків24 threads
Частота
Performance-core Base2.5 ГГц
Efficient-core Base1.9 ГГц
Частота TurboBoost / TurboCore5.6 ГГц / Intel Thermal Velocity Boost /
Частота TurboBoost Max 3.05.5 ГГц
Performance-core Max5.4 ГГц
Efficient-core Max4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L336 МБ
Характеристики
Модель IGPIntel Graphics
Тепловиділення (TDP)65 Вт
Тепловиділення Max (TDP)182 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark57372 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП192 ГБ
Макс. частота DDR56400 МГц
Число каналів2 шт.
Офіційний сайтintel.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2025
Маркування виробника
AT80768050CE

AT8076806418

Використовуються P-ядра з архітектурою Lion Cove та E-ядра Skymont. Окремий NPU-блок продуктивністю 13 TOPS.
Відсутність підтримки Hyper-Threading у обох видів ядер.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.

Купити Intel Core Ultra 9 285 OEM

Усі ціни 16 →

Intel Core Ultra 9-285 (AT8076806418) Tray

Виробник: Intel / Серія: Intel Core Ultra 9 / Socket: Socket 1851 / Ядро: Arrow Lake-S / Кількість ядер: 24 / Тактова частота... ще: 2.5 ГГц (Turbo 5.5 ГГц) / Інтегроване графічне ядро: Arc Xe-2 Graphics 64EU
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
22 593 грн.

Intel Core Ultra 9 285 (AT8076806418)

Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
23 099 грн.

Процесор Intel Core Ultra 9 285 (AT8076806418) AT8076806418

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
22 435 грн.

Процесор Intel Core Ultra 9 285 s1851 TRAY (AT8076806418)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
21 805 грн.

Intel Core Ultra 9-285 (AT8076806418) Tray

Виробник: Intel / Серія: Intel Core Ultra 9 / Socket: Socket 1851 / Ядро: Arrow Lake-S / Кількість ядер: 24 / Тактова частота... ще: 2.5 ГГц (Turbo 5.5 ГГц) / Інтегроване графічне ядро: Arc Xe-2 Graphics 64EU
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
22 806 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на Intel Core Ultra 9 285 OEM

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Intel Core Ultra 9

Ціни на Intel Core Ultra 9
Intel Core Ultra 9 285 BOXвід 23 999 грн.18 пропозицій
Intel Core Ultra 9 285 OEMвід 21 084 грн.16 пропозицій
Intel Core Ultra 9 285K BOXвід 24 550 грн.72 пропозиції
Intel Core Ultra 9 285K OEMвід 26 909 грн.53 пропозиції
Відеоогляди