Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Каструлі   /   MGC

Каструля MGC HP-4-455W

Фото - Каструля MGC HP-4-455W
Фото 5
MGC HP-4-455W
4 л5 л
Колір
Тип
каструля
Розмір
30 см
Об'єм
5 л
Товщина дна
5 мм
Товщина стінок
5 мм
Антипригарне покриття
керамічне
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Дата додавання на E-Katalog
червень 2025
Підходить для газових, електричних та індукційних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MGC 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MGC.

Купити MGC HP-4-455W

Усі ціни 10 →

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 5 л 30 см біла MGC (LG-2358506372)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EPOCH З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 859 грн.

Каструля алюмінієва 5 літрів Білий MGC HP-4-455W

Маркетплейс: Rozetka.ua  MANANA 33 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 323 грн.

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 7.7 л 30 см біла MGC HP-4-455W

Маркетплейс: Rozetka.ua  Monopol-Koffer З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 7.7 л 30 см біла MGC HP-4-455W

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 824 грн.

Алюмінієва каструля з керамічним покриттям антипригарним 7.7 л 30 см біла MGC (XIT-HP-4-455W)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PROStikerUa З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 936 грн.
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на MGC HP-4-455W

Модификації MGC HP-4-455W

Ціни на MGC HP-4-455W
MGC HP-4-454W від 3 429 грн.13 пропозицій
MGC HP-4-455W від 3 666 грн.14 пропозицій