Лампочка Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3
![]() |
Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Osram 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Osram.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3
Все цены 14 →| 78 грн. |
| 78 грн. | ![]() |
Osram 4058075689206 — Лампа світлодіодна 6Вт, 230В, 480лм | 77 грн. |
| 169 грн. | ![]() |
| 78 грн. |
eще 9 предложений
Реально дуже економічні. За цю ціну, та термін лужби? Жодних! |
Файні лампи. У ванній кімнаті зробили освітлення на лампах Maxus, працювали бездогано на протязі трьох років, а потім в якись момент, почали мерехтіти дві лами з п'яти. Замовив на заміну цім двом лампи від Osram, оскільки давно працюю з ними і зна більш меньш чого варто очікувати від них. Підібрав щоб температура свічіння була однакова, по кількості К, але хоч показники однакові, лампи maxus мають більш холодніший колір, але у ванній кімнаті, якщо сильно не вдивлятись, то світять однаково добре.
Ось пройшло шість років, приблизно, з моменту заміни тих максусів, а ці все ще працють. Доречі ті 3 які залишились, також ще працюють. Все ж LED освітлення це неймовірна річ. Вона дійсно набагато екномить споживання електроенергії, яка зараз і так не дешева. Служать вони дуже довго, якщо не трапиться брак чи якись стрибок електроенергії їх не замкне. Світять яскраво і гріються врази меньше. Яскраві, довговічні та економні. Гарний вибір. Нема таких. |
Добавить отзыв
Модификации Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3
| Цены на Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3 |
|---|---|---|---|---|
| Osram LED Value MR16 6W 3000K GU5.3 | от 77 грн. | 15 предложений | ||
| Osram LED Value MR16 6W 4000K GU5.3 | от 77 грн. | 14 предложений | ||
| Osram LED Value MR16 7W 4000K GU5.3 | от 58 грн. | 8 предложений | ||
| Osram LED Value MR16 8W 3000K GU5.3 | от 89 грн. | 16 предложений | ||
| Osram LED Value MR16 8W 4000K GU5.3 | от 77 грн. | 16 предложений | ||
РекомендуемСравнить в таблице →

Працюють стабільно й без сюрпризів — за весь час користування ще жодну не міняли, а це вже близько десяти років. Просто поставили і забули. Не гріються критично, світять рівно, без перепадів яскравості. Для підсвітки зон — ідеальний варіант.
Можливо, зараз є моделі модніші чи з “розумними” функціями, але якщо потрібне нормальне, надійне світло на кожен день — ці лампи свою справу роблять дуже добре. Для квартири виявилися вдалим вибором.