Монітор Philips 40B1U6903CH 39.7 " чорний
Відео 1Фото 8
Діагональ:39.7 "
Роздільна здатність:5120x2160 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, VESA Adaptive-Sync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:USB-C (Thunderbolt v4) • DisplayPort v1.4 • 2xHDMI v2.0, LAN
Всі характеристики
Характеристики 40B1U6903CH
Колір
Типмонітор
Діагональ39.7 "
Дисплей
Вигнутий екран2500R
Тип матриціIPS
Покриття екранаматове
Частота кадрів75 Гц
Розмір пікселя0.18 мм
Час відгуку (GtG)4 мс
Кут огляду по вертикалі178 °
Кут огляду по горизонталі178 °
Яскравість300 кд/м²
Статична контрастність1 000:1
Глибина кольору8-bit + FRC (1.07B Colors)
Колірне охоплення (NTSC)103 %
Колірне охоплення (sRGB)134 %
Колірне охоплення (DCI P3)98 %
Підтримка HDR+
Сертифікат TÜV Rheinland
Підключення
Передача відеоDisplayPort v1.4
2xHDMI v2.0
USB-C (Thunderbolt v4)
Downstream USB-C (послідовний) / Thunderbolt, PD 15 Вт /
Передача потужності
Потужність PD90 Вт
USB-A хаб4x5Gbps
Швидка зарядка
Роз'єми (додатково)вхід mini-Jack (3.5 мм)
вихід mini-Jack (3.5 мм)
LAN / 1 Гбіт/с /
Функції та можливості
Функції та можливостісенсор освітленості
сенсор присутності
PBP (Picture by Picture)
Flicker-Free
Adaptive-Sync
Поворот екрана / -/+45° /
Регулювання висоти / 150 мм /
Вбудовані динаміки
Потужність звуку2x5 Вт
Вебкамера / 5.0 МП /
Інше
Тримач для навушників
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм
Споживана потужність70 Вт / 0.4 Вт в режимі очікування /
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхТ)948x605x236 мм / 948x426x109 без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogвересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Усі ціни 29 →
Монитор Philips 40B1U6903CH/00
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
Philips Монітор Philips 40B1U6903CH/00 Black 39.7
MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
Монітор 40" Philips 40B1U6903CH/00