Телевізор Philips 55PUS8510 (55PUS8510/12)
Фото - Телевізор Philips 55PUS8510
Фото 5
Philips 55PUS8510
Екран:55 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 55PUS8510
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
МатрицяQLED
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Bluetooth v5.2
Matter
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність68 Вт / 109 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1226x778x280 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1226x715x88 мм
Вага10.3 кг / 9.9 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
55PUS8510/12
Купити Philips 55PUS8510
Усі ціни 42 →
Телевізор Philips 55PUS8510/12
Телевізор Philips 55PUS8510/12 / Philips / 55" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 60 Гц / TITAN OS / 00-00083810