Телевізор Philips 65PUS8010 (65PUS8010/12)
Фото - Телевізор Philips 65PUS8010
Фото 4
Philips 65PUS8010
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 65PUS8010
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність78 Вт / 144 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1446x901x302 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1446x838x90 мм
Вага15.8 кг / 15.5 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
65PUS8010/12
Купити Philips 65PUS8010
Усі ціни 44 →
Телевізор Philips 65PUS8010/12
Телевізор Philips 65PUS8010/12 / Philips / 65" / 4K Ultra HD (3840x2160) / LCD (LED) / 60 Гц / TITAN OS / 00-00083813