Телевізор Philips 65OLED910 (65OLED910/12)
Фото - Телевізор Philips 65OLED910
Фото 5
Philips 65OLED910
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Підтримка Matter та Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 65OLED910
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
ПроцесорPhilips P5 AI Perfect Picture
Дисплей
МатрицяOLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10+, Dolby Vision / HDR10+ Adaptive /
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium Pro
NVIDIA сумісністьG-Sync Compatible
Мультимедіа
АкустикаBowers & Wilkins
Потужність звуку80 Вт / 6x8.5 + 30 Вт /
Кількість динаміків6 шт. / 3.1 система /
Сабвуфер / 30 Вт /
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMICEC. eARC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
на сабвуфер
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять32 ГБ
Настінне кріпленняVESA 300x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність102 Вт / 117 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1444x888x290 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1444x863x56 мм
Вага24.9 кг / 24.5 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
65OLED910/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 65OLED910
Усі ціни 8 →
Телевізор Philips 65OLED910/12
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
Philips 65OLED910/12
Megadom.netЗ нами 9 років
(Дніпро)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор Philips 65OLED910/12 (EU)
Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Philips 65OLED910/12
Телевізор Philips 65OLED910/12, OLED, Діагональ 65", 4K 120 Гц, P5 AI, Dolby Vision/Atmos, Звук 80 Вт, Google TV, HDMI 2.... ще1, Розміри (ШxВxГ): 1444x863x47 мм (без підставки), Вага: 24,5 кг, Колір рамки: сірий