Телевізор Philips 65PUS7000 (65PUS7000/12)
Фото - Телевізор Philips 65PUS7000
Фото 4
Philips 65PUS7000
Екран:65 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 65PUS7000
Колір
Розмір діагоналі65 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
керування голосом
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, CEC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність84 Вт / 131 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1446x857x294 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1446x838x91 мм
Вага14.32 кг / 13.91 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Маркування виробника
65PUS7000/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 65PUS7000
Усі ціни 35 →
Телевізор Philips 65PUS7000/12
Телевізор Philips 65PUS7000/12 / Philips / 65" / 4K Ultra HD (3840x2160) / LCD (LED) / 60 Гц / TITAN OS / 00-00092522
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Philips 65PUS7000/12
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Телевізор Philips 65PUS7000/12
Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Телевізор Philips 65PUS7000/12
Tendo.com.uaЗ нами 9 років
Гарантія: 12 міс.
Телевізор Philips 65PUS7000/12
Тип: LED-телевізори / Комунікації: Miracast, WiFi, Bluetooth, AirPlay / Оснащення: Smart TV, Вбудований медіаплеєр / TV-тюнер... ще: аналоговий, DVB-T, DVB-S, DVB-С, DVB-S2, DVB-T2 / Вихід в інтернет: + Ethernet (RJ-45), Wi-Fi / Екран: 65" (3840x2160) 4K Ultra HD / Тюнер: DVB C/T2/S/S2 / Потужність звуку: 20 Вт / Операційна система: Titan OS / Роз'єми: Цифровий оптичний аудіовиход, Ethernet, HDMI, USB / Місце розташування: Домашній кінотеатр / Клас енергоспоживання: E / Оптимальна відстань до глядача: 495 см / Аудіодекодери: Dolby Atmos