Плита Rainberg RB-010 нержавейка
Rainberg RB-010 2021 год |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rainberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rainberg RB-010 нержавейка
Все цены 8 →Плита електрична портативна Rainberg RB-010-S 2000W сталь нержавіюча Сірий | 951 грн. |
Електроплита на 1 конфорку Rainberg RB-010 2000 Вт, з нержавіючої сталі | 1 300 грн. |
Маленька переносна електроплита Rainberg RB-010 / Електроплита 1 комфорка, | 564 грн. |
Електроплита на одну конфорку Rainberg RB-010 2000 Вт з неіржавкої сталі ( | 699 грн. |
Настільна електроплита спіральна 1 конфорка Rainberg RB-010 нержавіюча ста | 1 008 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →