Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   Replica

Литий диск Replica GT-BK917 8x20/5x112 ET35 DIA66,6

Фото - Диск Replica GT-BK917 (8x20/5x112 ET35 DIA66,6)
Порівняти ціни 7 →
Діаметр (R):20 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм
ЦО (DIA):66.6 мм
Виліт (ET):35 мм
в списокмої списки
Модифікації Replica GT-BK917 1
Характеристики
Replica GT-BK917 8x20/5x112 ET35 DIA66,6
Ширина диска
8 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
112 мм
Виліт
35 мм
Діаметр центрального отвору
66.6 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим
Дата додавання на E-Katalog
березень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replica 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replica.
Де купити Replica GT-BK917 8x20/5x112 ET35 DIA66,6

Replica Audi GT-BK917 (R20 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6) BP

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 594 грн.

Литые диски Replica Audi GT BK917 8,0x20 PCD5x112 ET35 D66,6 BP

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
6 313 грн.

Диски Replica Audi (GT-BK917) 8x20 5x112 ET35 DIA66,6 (BP)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
5 952 грн.

Диск Replica GT BK917 black polished R20 W8,0 PCD5x112 ET35 DIA66,6

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 090 грн.

Replika GT BK917 BP (PCD5x112 R20 J8 ET35 DIA66.6)

Mastershina.comЗ нами 5 років (Київ)
Поскаржитись
7 954 грн.

Replica Audi GT BK917 BP R20 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6

infoshina.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 747 грн.

Replica Audi GT BK917 BP R20 W8 PCD5x112 ET35 DIA66.6

Guma.com.uaЗ нами 3 роки (Мукачево)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 741 грн.

Динаміка цін на Replica GT-BK917 8x20/5x112 ET35 DIA66,6

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна