Унитаз Roca Alegra A34H139000
Фото 3 |
Roca Alegra A34H139000 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Roca 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Roca.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Roca Alegra A34H139000
Все цены 8 →Унітаз підвісний Roca Alegra Rimless A34H139000 з сидінням Soft Close | 9 976 грн. |
Унітаз підвісний Rimless (безободковий) Roca Alegra в комплекті з сидінням | 9 100 грн. |
Унітаз підвісний Roca Alegra Rimless з кришкою Soft-Close (A34H139000) A34 | 9 975 грн. |
Унітаз підвісний Roca Alegra Rimless з кришкою soft-close (A34H139000) A34 | 8 479 грн. |
Підвісний унітаз ROCA ALEGRA RIMLESS / кришка soft-close (A34H139000) | 9 975 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →