Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Seagate

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB
Відео 9
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм20 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гелієвий
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну256 МБ
Метод записуCMR
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних260 МБ/с
Споживана потужність під час роботи7.72 Вт
Споживана потужність при очікуванні3.5 Вт
Напрацювання на відмову2.5 млн. год
Напрацювання на відмову (вкл/викл)600 тис. разів
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага680 г
Офіційний сайтseagate.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2022
Маркування виробника
ST20000VE002

ST20000VE003

ST20000VE004

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB

Усі ціни 56 →

Накопичувач HDD SATA 20.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 512MB (ST20000VE003) ST20000VE003

Seagate SkyHawk AI - перший в світі спеціалізований накопичувач для рішень в області відеоспостереження, що використовують шт... щеучний інтелект.Переваги:- Мікропрограма ImagePerfect AI забезпечує найвищу цілісність зображення і додаткову підтримку в цілодобово працюючих системах відеоспостереження з використанням штучного інтелекту.- Підтримка 32 додаткових каналів штучного інтелекту і одночасного безперебійного запису з 64 HD-камер.- Готовність до високих робочих навантаженнь в системах відеоспостереження - як в традиційних, так і з підтримкою розширених можливостей аналітики. Межа робочого навантаження SkyHawk AI становить 550 ТБ/рік. Це в три рази більше, ніж у стандартних накопичувачів для систем відеоспостереження.- Вдосконалена система розподілу ресурсів вібраціями для стабільно високої продуктивності в системах мережевих відеореєстраторів з кількістю відсіків більше 16.- Неперевершений рівень захисту даних з дворічним планом відновлення даних Rescue (купується окремо), який надає доступ до послуг лабораторій Seagate з кращим в галузі показником відновлення даних.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
48 949 грн.

Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI SATA III 20TB (ST20000VE003) ST20000VE003

Жорсткий диск Seagate SkyHawk місткістю 20 ТБ спроєктований спеціально для цілодобового запису з мережевих і цифрових відеоре... щеєстраторів. У диску SkyHawk реалізована удосконалена мікропрограма ImagePerfect, яка зводить до мінімуму кількість втрачених кадрів і час простою. При цьому пристрій розрахований на великі робочі навантаження і забезпечує запис з великої кількості пристроїв відеонагляду.Seagate SkyHawk гарантуватиме безпеку вашого бізнесу та дозволить використовувати усі його потужності на повну. Підтримує до 64 HD камер, а швидкість завантаження на рівні корпоративного класу буде гарантією високої надійності роботи накопичувача.
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
47 999 грн.

HDD диск Seagate SkyHawk AI Surveillance 20TB 7200RPM 512MB SATA (ST20000VE003) ST20000VE003

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
51 737 грн.

Жорсткий диск 3.5" 20TB Seagate (ST20000VE003) ST20000VE003

+ 898 балів ITbox, 20 TB, 7200 об/хв, 512 MB, SATA III, 3.5", SkyHawk AI, 285 МБ/сек, напрацювання на відмову 2.5 млн. годин, 10 Вт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Жорсткий диск 3.5` Seagate SkyHawk AI 20TB SATA 512MB (ST20000VE003)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Поскаржитись
46 999 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Seagate SkyHawk AI ST20000VE002

Ціни на Seagate SkyHawk AI ST20000VE002
Seagate SkyHawk AI ST8000VE001 8 TB
ST8000VE001
від 17 681 грн.45 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST10000VE001 10 TB
234 MB/s
від 18 405 грн.77 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST10000VE0004 10 TB
235 MB/s
від 23 529 грн.1 пропозиція
Seagate SkyHawk AI ST12000VE001 12 TB
256 МБ
від 27 172 грн.1 пропозиція
Seagate SkyHawk AI ST12000VE003 12 TB
512 МБ
від 25 384 грн.40 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST16000VE004 16 TB
512 МБ
від 31 860 грн.48 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST18000VE002 18 TBвід 12 999 грн.1 пропозиція
Seagate SkyHawk AI ST20000VE002 20 TBвід 39 599 грн.56 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST24000VE002 24 TBвід 50 443 грн.38 пропозицій
Seagate SkyHawk AI ST32000VE000 32 TBвід 62 728 грн.26 пропозицій
Відеоогляди