Ковш Unique UN-5053
Фото 3 |
Unique UN-5053 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5053
Все цены 8 →Ковшик для варіння з кришкою з нержавіючої сталі для кухні 1.9л Unique UN- | 675 грн. |
Ковшик для варіння з нержавіючої сталі з кришкою із жаростійкого скла 1.9 | 630 грн. |
Ковшик для варіння з кришкою з нержавіючої сталі з багатошаровим дном 1.9л | 660 грн. |
Ковшик для варіння з кришкою з нержавіючої сталі для кухні 1.9л Unique UN- | 660 грн. |
Ковш UNIQUE UN-5053 1,9л | 924 грн. |
eще 3 предложения
Модификации Unique UN-5053
Цены на Unique UN-5053 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5051 | от 437 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5052 | от 547 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5053 | от 583 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →