Ковш Unique UN-5602
Unique UN-5602 1.6 л1.9 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5602
Все цены 7 →Ківш UNIQUE UN-5602 18см з кришкою | 866 грн. |
Ковш алюмінієвий з ручкою з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5602 діаметром 18 | 740 грн. |
Ківш із гранітним покриттям UNIQUE UN-5602 18см | 847 грн. |
Ківш UNIQUE UN-5602 18см зі скляною кришкою | 847 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі UNIQUE UN-5602 18см | 847 грн. |
Ківш із гранітним покриттям 18см UNIQUE UN-5602 | 753 грн. |
Ківш із кришкою Unique UN-5602 з гранітним антипригарним покриттям 1.9L 18 | 896 грн. |
Модификации Unique UN-5602
Цены на Unique UN-5602 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5601 | от 656 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5602 | от 740 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →