Кастрюля Unique UN-5006
Фото 12 |
Unique UN-5006 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5006
Все цены 7 →Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см Нержавіюча сталь | 939 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5006 (4,5л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 1 200 грн. |
Каструля з кришкою з термостійкого скла UNIQUE UN-5006 об'єм 4,5 літра з н | 803 грн. |
Каструля із високоякісної харчової нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 2 | 919 грн. |
Якісна Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см | 919 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5006 4,5л 22 см Капсульне дно з 5 ш | 919 грн. |
Каструля з кришкою Unique UN-5006 4.5L 22см Нержавіюча сталь (302871) | 940 грн. |
Модификации Unique UN-5006
Цены на Unique UN-5006 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | от 340 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5002 | от 398 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5003 | от 400 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5004 | от 580 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5005 | от 712 грн. | 10 предложений | ||
Unique UN-5006 | от 803 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5008 | от 1 069 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5009 | от 1 242 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →