Ковш Unique UN-5601
Unique UN-5601 1.6 л1.9 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5601
Все цены 7 →Ківш UNIQUE UN-5601 16см зі скляною кришкою | 754 грн. |
Алюмінієвий ковш UNIQUE UN-5601 діаметром 16 см зі скляною кришкою та ручк | 696 грн. |
Ківш із високоякісної сталі UNIQUE UN-5601 16см | 738 грн. |
Ківш UNIQUE UN-5601 16см 1,3л | 738 грн. |
Ківш алюмінієвий UNIQUE UN-5601 16см | 738 грн. |
Ківш із гранітним покриттям 16см UNIQUE UN-5601 | 656 грн. |
Ківш із кришкою Unique UN-5601 із гранітним антипригарним покриттям 1.3L 1 | 809 грн. |
Модификации Unique UN-5601
Цены на Unique UN-5601 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5601 | от 656 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5602 | от 740 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →