Кастрюля Unique UN-5002
Фото 12 |
Unique UN-5002 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Unique 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Unique.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Unique UN-5002
Все цены 6 →Каструля UNIQUE UN-5002 (1,2 л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 599 грн. |
Каструля UNIQUE UN-5002 (1,2л, нержавіюча сталь, з кришкою) | 430 грн. |
Каструля з нержавіючої сталі UNIQUE UN-5002 1,2 л з кришкою із жаростійког | 398 грн. |
Кастрюля з кришкою, UNIQUE UN-5002, 1,2 л, з нержавійки | 489 грн. |
Якісна Каструля з кришкою з нержавіючої сталі 1,2л UNIQUE UN-5002 | 447 грн. |
Каструля з кришкою Unique UN-5002 1.2L Нержавіюча сталь (302866) | 489 грн. |
Модификации Unique UN-5002
Цены на Unique UN-5002 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5001 | от 340 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5002 | от 398 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5003 | от 400 грн. | 9 предложений | ||
Unique UN-5004 | от 580 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5005 | от 712 грн. | 10 предложений | ||
Unique UN-5006 | от 803 грн. | 7 предложений | ||
Unique UN-5008 | от 1 069 грн. | 8 предложений | ||
Unique UN-5009 | от 1 242 грн. | 7 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →