Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   WD

SSD WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TB

Фото - SSD WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TB
Відео 4Фото 6
WD WDS400T3B0A
Тип
внутрішній
Об'єм
4 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Контролер
SanDisk A101-000125
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Kioxia 112-layer
Зовнішня швидкість запису
520 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.75 млн. год
IOPS запису
83 тис
IOPS зчитування
87 тис
TBW
600 ТБ
DWPD
0.1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
100x70x7 мм
Офіційний сайт
westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TB

Усі ціни 6 →

SSD накопичувач WD Blue SA510 4TB (WDS400T3B0A)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 36 міс.
Поскаржитись
20 999 грн.

SSD накопичувач WD Blue SA510 4 TB (S400T3B0A) Blue SA510 4 TB (S400T3B0A)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
47 118 грн.

SSD накопичувач WD Blue SA510 4 TB (WDS400T3B0A)

WD Blue SA510 4 ТБ — високопродуктивний SSD-накопичувач у форм-факторі 2,5 дюйма з об’ємом 4 ТБ, призначений для швидкої та н... щеадійної роботи з даними. Оснащений інтерфейсом SATA 3, він забезпечує швидкість читання до 560 МБ/с та швидкість запису до 520 МБ/с, що дозволяє швидко запускати операційні системи, програми та обробляти великі файли. Цей SSD ідеально підходить для модернізації ноутбуків та
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
29 772 грн.

SSD накопичувач WD Blue SA510 4TB (WDS400T3B0A) [155580]

Маркетплейс: Rozetka.ua  Geekon З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
22 199 грн.

SSD накопичувач WD Blue SA510 4 TB (WDS400T3B0A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ApRecUkr З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
19 299 грн.

Накопичувач SSD Western Digital WD Blue SA510 4Tb SATA 2.5 (WDS400T3B0A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Techcomp З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
35 200 грн.

Динаміка цін на WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Blue SA510 WDS400T3B0A

Ціни на WD Blue SA510 WDS400T3B0A
WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 TBвід 11 999 грн.43 пропозиції
WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TBвід 10 999 грн.13 пропозицій
WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TBвід 19 299 грн.6 пропозицій
WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 GBвід 2 420 грн.38 пропозицій
WD Blue SA510 WDS500G3B0A 500 GBвід 4 999 грн.64 пропозиції
Відеоогляди