Каталог   /   Аудиотехника   /   Акустические системы   /   Yamaha

Акустическая система Yamaha NS-AW392

Фото - Акустическая система Yamaha NS-AW392
Yamaha NS-AW392
Цвет
Назначениенаружная
Установканастенная
Технические характеристики
Типпасcивная
Кол-во каналовкомплект 2.0
Количество динамиков2
Количество полос2
Чувствительность8 дБ
Импеданс6 Ом
Частота кроссовера2.5 кГц
Мощность / частота
Максимальная мощность усилителя120 Вт
Общий частотный диапазон65 – 25000 Гц
Конструкция
Особенности конструкциимагнитное экранирование
фазоинвертор спереди
Bi-Amping/Bi-Wiring
Общее
Диаметр ВЧ динамика25 мм
Диаметр НЧ (НЧ/СЧ) динамика133 мм
Габариты фронтальных колонок (ВхШхГ)27x17x14 см
Вес1.81 кг
Дата добавления на E-Katalogавгуст 2010
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yamaha 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yamaha.
Музыкальный квест: Как выбрать акустическую систему и не прогадатьКлючевые критерии выбора акустической системы: что нужно знать, чтобы купить оптимальные под ваши требования колонки

Купить Yamaha NS-AW392

Все цены 17 →

Yamaha NS-AW392 White

Акустична система всепогодня, полична або підвісна, 2-смугова, закритий корпус/ * Передова технологія акустики Yamaha дозволя... ещеє поєднувати високу якість звучання і довговічність * Привабливий скошений корпус пристосований для установки усередині і поза приміщеннями * 2-смугова конструкція з акустичним підвісом * Спеціальні всепогодні корпуси з захисним покриттям від дощу, вологи і
Mirakustiki.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
11 340 грн.

Yamaha NS-AW392 WH

Комплект настінних акустичних систем Yamaha NS-AW392 WH
Evomusic.com.uaС нами 5 лет
(Киев)
Пожаловаться
13 254 грн.

Інсталяційна акустична система Yamaha NS-AW392 (Black)

Кіно і музика не повинні обмежуватися рамками будинку. Тонкопрофільні акустичні системи Yamaha наповнять чистим насиченим зву... ещеком будь-який двір, сад або терасу. Yamaha NS-AW392 поєднує в собі високу якість звучання, надійність і довговічність. Ця модель має професійний дизайн, забезпечує універсальне застосування та прості інсталяційні можливості. Особливості Завдяки прогресивній
Musician.uaС нами 1 год
(Киев)
Пожаловаться

Yamaha NS-AW392 Black офіційна гарантія за пару

PermyCoС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
10 599 грн.

Акустична система об'ємного звуку Yamaha NS-AW392 Black

Компактні зовнішні колонки Yamaha NS-AW392 Black — водостійка 2‑дорожна акустична система для вулиці та дому, що поєднує стій... ещекий до УФ‑випромінювання корпус із стильним округлим дизайном і універсальними кронштейнами для настінного, стельового або настільного монтажу; діапазон частот 60–25 000 Гц і роздільна двохдорожна конструкція гарантують чітку передачу низьких і високих частот, номінальна потужність 40 Вт (пікова до 120 Вт) дозволяє рівномірно заповнювати середні за площею простори, а легка вага (1,8 кг) і гумові ніжки спрощують установку, забезпечуючи довготривалу роботу під дощем і на сонці.
Saren.com.uaС нами 6 лет
(Львов)
Пожаловаться
7 845 грн.
eще 12 предложений

Динамика цен на Yamaha NS-AW392

Дополнительные функции и возможности акустической системы Yamaha NS-AW392:
• Крепления для монтажа