Акустична система Yamaha VXC5F
Фото 14 |
Yamaha VXC5F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha VXC5F
Усі ціни 12 →Низькопрофільні стельові динаміки Yamaha VXC5F (пара) | 22 422 грн. |
Низкопрофильные потолочные динамики Yamaha VXC5F (пара) | 22 423 грн. |
Инсталляционная акустика YAMAHA VXC5F (пара) | 21 861 грн. |
Стельова акустика Yamaha VXC5F (пара) | 20 899 грн. |
Yamaha VXC5F | 21 861 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →