Акустична система Yamaha NS-IC600
Відео 2Фото 3 |
Yamaha NS-IC600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha NS-IC600
Усі ціни 6 →Yamaha NS-IC600 White | 6 290 грн. |
Домашній кінотеатр Yamaha WXA-50 czarny + NS-IC600 biały | 38 294 грн. |
Инсталляционная акустика Yamaha NS-IC600 (пара) | 7 287 грн. |
Yamaha WXA-50 czarny + NS-IC600 biały | 37 360 грн. |
Yamaha WXA-50 czarny + NS-IC600 biały | 38 294 грн. |
Yamaha WXA-50 czarny + NS-IC600 biały | 39 228 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →