Биты / торцевые головки Yato YT-7752
Yato YT-7752 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-7752
Все цены 6 →Набор головок бита Hex Yato 1/4", 1/2" 18ед. (YT-7752) | 1 890 грн. |
Набір торцевих головок YATO 1/4"1/2" з hex YT-7752 | 1 179 грн. |
Набір інструментів Yato YT-7752 | 1 092 грн. |
Набір торцевих головок HEX YATO: квадрат 1/2"-1/4" HEX 3-12 мм 18 одиниць | 1 097 грн. |
Набір торцевих головок 1/4, 1/2 зі вставками HEX (Короткі і довгі, H3, H4, | 1 421 грн. |
Набір торцевих головок із вставками HEX 3-12 мм YATO (YT-7752) | 1 890 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →