Біти / торцеві голівки Yato YT-0418
Yato YT-0418 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0418
Усі ціни 6 →Набор бит Yato 1/2" 8ед. (YT-0418) | 182 грн. |
Набір відкруткових насадок YATO Ribe M5-M12 з перехідником 1/2" 8 шт. (YT- | 176 грн. |
Набір насадок отверточних YATO YT-0418 | 182 грн. |
Набір біт RIBE М5-М14 + перехідник 8шт YATO (YT-0418) | 253 грн. |
Набір біт YATO RIBE 30мм адаптер 1/2" 8шт (YT-0418) | 156 грн. |
Набір бітів YATO YT-0418: "RIBE", L= 30 мм. адаптер 1/2" 8 шт. | 182 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →