Біти / торцеві голівки Yato YT-7752
Yato YT-7752 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-7752
Набор головок бита Hex Yato 1/4", 1/2" 18ед. (YT-7752) | 1 890 грн. |
Набір торцевих головок HEX YATO: квадрат 1/2"-1/4" HEX 3-12 мм 18 одиниць | 1 837 грн. |
Набір торцевих головок 1/4, 1/2 зі вставками HEX (Короткі і довгі, H3, H4, | 1 421 грн. |
Набір торцевих головок із вставками HEX 3-12 мм YATO (YT-7752) | 1 890 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →