Brit Premium Sterilized Salmon 300 g
Brit Premium Sterilized Salmon 300 g |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Brit 2024 - new products, best sales and most actual models Brit.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Brit Premium Sterilized Salmon 300 g
All prices 7 →Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedДоставка по Киеву! Доставка на склад "Новой Почты" от 35 грн (Все Включено)! Адресная доставка в областной центр - 55 грн! Оп... moreлата при получении! Оплата банковскими картами! Продажа по безналу с НДС! Repka.ua5 year with us (Kyiv) Report | 102 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat Sterilized | 102 ₴ |
Корм Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon сухий з лососем для стерГіпоалергенний збалансований сухий корм із лососем та індичкою для дорослих стерилізованих котів усіх порід із чутливим травл... moreенням. Раціон дає змогу забезпечити правильне легкозасвоюване харчування для стерилізованого улюбленця, наситити його організм необхідними поживними речовинами, подбати про здоров'я травлення, надати профілактику сечокам'яної хвороби та запобігти набору зайвої ваги. Чому варто придбати? Гіпоалергенні та легкозасвоювані інгредієнти роблять корм придатним для стерилізованих котів із чутливим травленням і частими проявами алергічних реакцій Куряче м'ясо та рис поставляють до організму цінні білки та вуглеводи, які допомагають підтримувати м'язову масу та забезпечувати улюбленця енергією для оптимального рівня активності Низькокалорійн Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Report | 125 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat SterilizedПовноцінний корм преміумкласу для дорослих стерилізованих котів. Смачний і апетитний корм з лососем і цінними натуральними ін... moreгредієнтами для щоденного здорового харчування вашого улюбленця. Особливості корму: Гіпоалергенна формула для котів з харчовою непереносимістю Олії багаті омега-3 для сяючої шерсті та здорової шкіри Оптимальний pH сечі забезпечує здоров’я сечового тракту З м’якоттю яблука — натуральним джерелом клітковини З розмарином, гвоздикою, куркумою і цитрусовими — природними антиоксидантами З пребіотиками для делікатного та здорового травлення та для відмінного засвоєння всіх компонентів БЕЗ пшениці БЕЗ сої БЕЗ кукурудзи Енергетична цінність: 3 940 ккал/кг. Склад: Лосось дегідрований 28%, рис, індичка дегідрована, 10%, курячий жир, горох, сушена яблучна м’якоть, лососеве масло 3%, пивні дріжджі, гідролізована куряча печінка, хлорид натрію, сушений шпинат 0,5%, мананолігосахар Moyo.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 102 ₴ |
Сухий корм для стерилізованих котів Brit Premium by Nature Cat Sterilized | 125 ₴ |
Сухий корм з лососем для дорослих стерилізованих котів Brit Premium by Nat | 125 ₴ | Seller: Do.Little |
Сухий корм для кішок Brit Premium by Nature Cat Sterilized Salmon 300 г (8 | 134 ₴ | Seller: ВІХА |
Series Brit Premium
from 1 180 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 2 504 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: young, adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, в составе: lamb (30%), rice, grain, proteins, vitamins, minerals, class: premium
from 1 431 ₴
dry food, 8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 1 539 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for obesity management, for immune system, в составе: chicken (36%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 1 099 ₴
dry food, 8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 2 011 ₴
dry food, 15 kg, порода: giant, age: puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 92 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, premium
from 1 488 ₴
dry food, 15 kg, порода: large, age: adults, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for heart, for joints, в составе: chicken (40%), rice, grain, fruits, herbs, minerals, vitamins, class: premium
from 103 ₴
dry food, 0.3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 822 ₴
dry food, 8 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 296 ₴
dry food, 1.5 kg, age: adult, appointment: for skin and coat, dental care, в составе: dried chicken meat 38%, rice, chicken fat, premium
from 1 388 ₴
dry food, 15 kg, порода: medium, age: adults, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: chicken meat meal (40%), rice, cereals, fruits, vitamins, minerals, class: premium
from 99 ₴
wet food, 0.2 kg, 1 pcs, age: young, adult, appointment: everyday, в составе: 26% turkey, 15% lamb, liver, 2% pea flour, premium
from 1 755 ₴
dry food, 15 kg, порода: small, medium, large, giant, age: puppies, young, adults, senior, appointment: everyday, for active dogs, diet, for immune system, в составе: chicken meat meal (45%), rice, cereals, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 73 ₴
wet food, pouches, 0.1 kg, 4 pcs, age: from 12 months, young, adult, appointment: sterilized, в составе: 80% meat and meat by-products (chicken 8%), premium
from 521 ₴
dry food, 3 kg, порода: medium, age: from 2 months, puppies, young, appointment: everyday, for immune system, for joints, for bones, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 205 ₴
dry food, 0.8 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for immune system, в составе: salmon, chicken, cereals, rice, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 1 154 ₴
dry food, 8 kg, порода: small, age: from 1 month, puppies, young, appointment: everyday, diet, pregnant, for lactating dogs, в составе: chicken meat (42%), rice, grain, fruits, minerals, vitamins, class: premium
from 1 327 ₴
dry food, 8 kg, age: adult, appointment: for skin and coat, dental care, в составе: dried chicken meat 38%, rice, chicken fat, premium
from 168 ₴
canned food, 1 pcs, 0.8 kg, порода: small, medium, large, giant, age: adults, appointment: everyday, diet, в составе: turkey, broth, chicken, liver, chamomile, minerals, oil, class: premium
Brit Premium Sterilized Salmon configurations
Price for Brit Premium Sterilized Salmon |
---|---|---|---|---|
Brit Premium Sterilized Salmon 300 g | from 102 ₴ | 9 offers | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 800 g | from 205 ₴ | 15 offers | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 1.5 kg | from 305 ₴ | 15 offers | ||
Brit Premium Sterilized Salmon 8 kg | from 1 431 ₴ | 15 offers |
We recommendCompare using chart →
from 102 ₴
dry food, 0.3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, for immune system, for kidneys, в составе: chicken, cereals, rice, vegetables, proteins, fruits, minerals, vitamins, premium
from 100 ₴
dry food, 0.3 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: lamb, rice, turkey, peas, fat, apple pulp, butter, yeast, premium
from 190 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for kidneys, в составе: turkey 15%, cereals (barley 8%), fats, proteins, premium
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: duck, turkey, beef, vegetables, herbs, cereals, vitamins, minerals, premium
from 205 ₴
dry food, 0.8 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, в составе: salmon, rice, turkey, fat, peas, apple pulp, oil, premium
from 230 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, meat, proteins, vegetables, minerals, vitamins, premium
from 265 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, for picky eaters, в составе: cereals, turkey, fats, vegetables, preservatives, minerals, vitamins, premium
from 315 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for obesity management, в составе: chicken, rice, premium
from 615 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, dental care, for kidneys, в составе: turkey 15%, cereals (barley 8%), fat, proteins, premium
from 602 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: diet, sterilized, dental care, for kidneys, в составе: salmon 18%, cereals (barley 8%), fat, proteins, premium
from 81 ₴
dry food, 0.2 kg, age: young, adult, appointment: diet, sterilized, for skin and coat, for immune system, for kidneys, в составе: turkey protein 25%, turkey meat 5%, cereals, herbs, berries, oil, fat, super premium
from 134 ₴
dry food, 0.4 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: diet, sterilized, hypoallergenic, в составе: duck fillet, pear, super premium