Luxeon EDC-500 0.5 kVA / 350 W
Photos 5 |
Luxeon EDC-500 0.5 kVA / 350 W
0.5 kVA / 350 W1 kVA / 700 W
Type:TRIAC
Power:0.5 kVA, active 350 W
Input voltage:90 – 270 V
Output accuracy (±):4 %
Sockets:with grounding
Cooling:passive
Mount:floor
All specifications
Buy Luxeon EDC-500 0.5 kVA / 350 W
Стабилизатор напряжения Luxeon EDC-500 | 2 165 ₴ |
Стабілізатор напруги Luxeon EDC-500 | 2 137 ₴ |
Стабілізатор напруги LUXEON EDC-500 (чорний) | 1 918 ₴ |
Стабілізатор напруги 500 Вт для котла, телевізора Luxeon EDC-500 | 2 543 ₴ |
Автоматичний регулятор напруги Luxeon EDC-500 | 2 226 ₴ |
Luxeon EDC-500 configurations
Price for Luxeon EDC-500 |
---|---|---|---|---|
Luxeon EDC-500 0.5 kVA / 350 W | from 1 918 ₴ | 5 offers | ||
Luxeon EDC-1000 1 kVA / 700 W | from 2 643 ₴ | 4 offers |
We recommendCompare using chart →