PLAMIX Leon 011 PM0010
PLAMIX Leon 011 PM0010 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog PLAMIX 2024 - new products, best sales and most actual models PLAMIX.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy PLAMIX Leon 011 PM0010
All prices 7 →Змішувач для кухні однозахватний PLAMIX Leon хром пластик PM0010 | 504 ₴ |
Змішувач для кухонної мийки Plamix Leon-011 | 504 ₴ |
Пластиковий змішувач для кухні PLAMIX Leon-011 (без підведення) (PM0010) | 504 ₴ |
Змішувач для кухні PLAMIX Leon-011 (без підводки) (PM0010) | 504 ₴ |
Змішувач для кухні Plamix Leon-011 (без підведення) (PM0010) | 504 ₴ |
Змішувач для кухні Plamix Leon-011 (без підводки) (PM0010) | 504 ₴ |
Змішувач для кухні Plamix Leon Chrome (PM0010) | 504 ₴ |
We recommendCompare using chart →