Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10187
Фото 4 | від 37 455 до 41 950 грн. Порівняти ціни 8 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce RTX 3060, 8 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming Spargo Neo 46
Характеристики
2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10187 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Spargo Neo 2E-10187
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10187) | 37 455 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-10187) | 37 455 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-10187) 2E-10187 | 37 939 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F1TB, NVD3 | 38 219 грн. |
2E Complex Gaming (2E-10187) 2e-10187 | 37 521 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F1TB, NVD3 | 38 219 грн. |
2E 2E-10187 | 41 950 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-10400F, 16Gb, F1TB, NVD3 | 37 491 грн. |
Закрити
Рекомендуємо