Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7558
Фото 7 | від 23 147 до 25 919 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i3, 10100F, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GTX 1050 Ti, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7558 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7558
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7558) | 23 147 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7558) | 23 147 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i3-10100F, 8Gb, F480GB+1TB, NVD1050TI-4, H510, G2 | 23 619 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7558) 2E-7558 | 23 439 грн. |
ПК 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/480F+1000/NVD1050TI-4/FreeDos/G2052/ 2E | 23 619 грн. |
2E Octal (2E-7558) 2E-7558 | 23 182 грн. |
2E 2E-7558 | 25 919 грн. |
Десктоп 2E Octal (2Е-7558) Octal (2Е-7558) | 23 619 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i3-10100F/H510/8/480F+1000/NVD1050TI | 25 635 грн. |
Закрити
Рекомендуємо