Персональний комп'ютер 2E Octal Spero 2E-7646
Фото 7 | від 24 108 до 26 975 грн. Порівняти ціни 9 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Spero 167
Характеристики
2E Octal Spero 2E-7646 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Spero 2E-7646
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7646) | 24 108 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7646) | 24 108 грн. |
Компьютер 2E Octal Intel i5-10400F, 8Gb, F1TB, NVD1650-4, H510, G2052, 500 | 24 599 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7646) 2E-7646 | 24 419 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/1000F/NVD1650-4/FreeDos/G2052/ 2E-7646 | 24 599 грн. |
2E Octal (2E-7646) 2E-7646 | 24 127 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/1000F/NVD1650-4/Fre | 24 599 грн. |
2E 2E-7646 | 26 975 грн. |
Комп'ютер персональний 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/1000F/NVD1650-4/Fre | 26 680 грн. |
Закрити
Рекомендуємо