Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming 2E-9328
Відео 30Фото 7 | від 26 656 до 36 507 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GTX 1650, 4 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Complex Gaming 47
Характеристики
2E Complex Gaming 2E-9328 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming 2E-9328
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9328) | 26 656 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9328) | 26 656 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H510/16/256F | 27 199 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9328) 2E-9328 | 26 989 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i5-10400F/H510/16/256F+1000 | 27 199 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо