ДБЖ Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод
Відео 1Фото 8 |
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод 1500 ВА 35 Агод 2 батареї AGM 12 В 35 Агод 1500 ВА 64 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 64 Агод 1500 ВА 100 Агод батарея GL 12 В 100 Агод 1500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод 1500 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод 1500 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод 1500 ВА 120 Агод батарея MG 12 В 120 Агод 1500 ВА 150 Агод батарея GL 12 В 150 Агод 1500 ВА 150 Агод батарея MG 12 В 150 Агод 1500 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод 1500 ВА 200 Агод батарея MG 12 В 200 Агод 1500 ВА 250 Агод батарея MG 12 В 250 Агод 1500 ВА без батареї |
|
У комплекті батарея GEL 12 В 200 Агод.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод
Усі ціни 6 →LogicPower LogicPower UPS B1500 + АКБ GL 2400W (19998) | 24 561 грн. |
Комплект резервного живлення LP (LogicPower) ДБЖ + гелева батарея (UPS B15 | 24 561 грн. |
Комплект резервного питания LP (LogicPower) ИБП + гелевая батарея (UPS B15 | 24 561 грн. |
LogicPower B1500 + GL 2400W (19998) LP19998 | 24 561 грн. |
Комплект резервного живлення LogicPower ДБЖ + гелева батарея (UPS B1500 + | 24 561 грн. |
Комплект резервного живлення ДБЖ + гелева батарея (UPS B1500 + АКБ GL 2400 | 24 561 грн. |
Відеоогляди
Модификації Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah
Ціни на Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + 2 x LP 6-DZM-35 1500 ВА 35 Агод 2 батареї AGM 12 В 35 Агод | від 14 786 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LP LiFePO4 LCD 12V 64 Ah 1500 ВА 64 Агод батарея LiFePO4 LCD 12 В 64 Агод | від 19 095 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод батарея GL 12 В 100 Агод | від 15 857 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LP LiFePO4 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод батарея LiFePO4 12 В 100 Агод | від 27 533 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-MG 12V 100 Ah 1500 ВА 100 Агод батарея MG 12 В 100 Агод | від 15 168 грн. | 7 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод батарея GL 12 В 120 Агод | від 17 768 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-MG 12V 120 Ah 1500 ВА 120 Агод батарея MG 12 В 120 Агод | від 16 654 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 150 Ah 1500 ВА 150 Агод батарея GL 12 В 150 Агод | від 20 740 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-MG 12V 150 Ah 1500 ВА 150 Агод батарея MG 12 В 150 Агод | від 19 678 грн. | 4 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-GL 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод батарея GL 12 В 200 Агод | від 24 561 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-MG 12V 200 Ah 1500 ВА 200 Агод батарея MG 12 В 200 Агод | від 23 128 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V + LPM-MG 12V 250 Ah 1500 ВА 250 Агод батарея MG 12 В 250 Агод | від 27 108 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPM-PSW-1500VA 12V 1500 ВА без батареї | від 6 960 грн. | 42 пропозиції |