Монітор 2E B2723B 27 " чорний (2E-B2723B-01.UA)
Фото 13 |
2E B2723B 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 6.5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E B2723B 27 " чорний
Усі ціни 41 →2E 27" B2723 (2E-B2723B-01.UA) Black 2E-B2723B-01.UA | 4 328 грн. |
Монітор 27" 2E B2723B (2E-B2723B-01.UA) | 4 399 грн. |
Монитор 2E 27" B2723B D-Sub, HDMI, VA, 75Hz 2E-B2723B-01.UA | 4 399 грн. |
Монітор 2E B2723B (2E-B2723B-01.UA) | 4 400 грн. |
Монитор 2E B2723B (2E-B2723B-01.UA) | 4 400 грн. |
ще 20 пропозицій