Монітор 2E D2923B 28.7 " чорний (2E-D2923B-01.UA)
Фото 12 |
2E D2923B 28.7 " чорний
Діагональ:28.7 "
Роздільна здатність:2560x1080 (21:9)
Матриця:IPS, відгук 7 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити 2E D2923B 28.7 " чорний
Усі ціни 50 →2E 28.7″ D2923B (2E-D2923B-01.UA) Black 2E-D2923B-01.UA | 6 599 грн. |
Монитор 28.7" 2E D2923B (2E-D2923B-01.UA) | 6 599 грн. |
Монитор 2E 28.7" D2923B 2xHDMI, DP, Audio, IPS, 2560*1080, 21:9, 75Hz, Fre | 6 599 грн. |
Монітор 28.7" 2E D2923B (2E-D2923B-01.UA) 2E-D2923B-01.UA | 6 599 грн. |
Монітор 2E D2923B (2E-D2923B-01.UA) | 6 599 грн. |
ще 20 пропозицій